Książka „Idealny opiekun nie istnieje”

Szukasz książki, która pomoże Ci zrozumieć zachowania osoby chorej i pokaże, jak w tym wszystkim nie oszaleć?

„Idealny opiekun nie istnieje – poznaj demencje oraz inne kwestie, które warto wiedzieć, żeby nie zwariować” to zbiór moich ponad 14-letnich doświadczeń wzbogaconych przeżyciami setek opiekunów i osób z demencją, z którymi miałam kontakt w trakcie dotychczasowej pracy.

Ta książka uspokoi Cię, że te wszystkie skrajne emocje, które przeżywasz i straszne myśli, które przychodzą ci do głowy są normalne i NIE oznaczają, że jesteś złym człowiekiem. Kto opiekuje się osobą  z demencją wie, o czym piszę…

„Idealny opiekun nie istnieje” to pozycja również dla tych, którzy nie przepadają za poradnikami.

Trwa przedsprzedaż.

Wysyłka do 21 stycznia 2021 r.

Cena książki to 49 zł

W przedsprzedaży otrzymasz przesyłkę w cenie (promocja do 15.01.21r.)

Od kilkunastu lat codziennie spotykam się z osobami chorymi i ich opiekunami pomagając im zrozumieć świat osoby chorej, wspierając terapeutycznie, dzieląc się miłością a przede wszystkim uświadamiając, że są DOBRYMI LUDŹMI.

Wierzę, że książka ta może wnieść dużo dobra w Twoją codzienność!

Życie nierzadko nieoczekiwanie stawia w roli opiekuna.

Nikt nie przygotowuje nas wcześniej do tego zadania. Pojawia się wiele pytań i wątpliwości: Czy sobie poradzę? Gdzie szukać pomocy? Jak to będzie? Ile to będzie trwało? Wciąż jednak pozostaje nadzieja. Nadzieja, że to tylko tymczasowa sytuacja. Jednak problemy pojawiają się wciąż i wciąż. Dobrych dni jest coraz mniej. Często prowadzi to do niepokoju, frustracji, niekontrolowanej złości, bezradności, permanentnego poczucia winy, na każdym etapie choroby wywołanych czymś innym.

„Czy dobrze robię? Czy to mu nie zaszkodzi?”

„Mam już dosyć tych setek pytań, czasem nie wytrzymuję i na nią wrzasnę, potem mam straszne wyrzuty sumienia”

„Moja żona zachowuje się strasznie samolubnie – robię dla niej wszystko a ona nawet nie okaże wdzięczności – czasem jej to powiem i później żałuję tego”

„Coraz częściej mam myśli, żeby trzasnąć drzwiami i już nigdy więcej do niej nie wrócić… potem zadręczam się wyrzutami bo przecież to moja mama, nie powinnam tak myśleć. To nie jej wina. Jestem złą córką.”

Książka powstała po to, aby towarzyszyła Ci w najtrudniejszych momentach choroby Twojego podopiecznego.

To przede wszystkim osobisty przewodnik, który dzięki swojej strukturze, prawdziwym historiom i konkretnym zadaniom umożliwi Ci:

  • Lepsze poznanie i zrozumienie choroby, żeby umieć z nią funkcjonować,
  • Lepsze poznanie i zrozumienie reakcji chorego, żeby móc mu pomóc,
  • Lepsze poznanie i zrozumienie swoich emocji i reakcji, żeby sobie wesprzeć.

Bez względu na to czy bezpośrednio opiekujesz się osobą chorą czy nie, chcę aby książka dała Ci siłę, nadzieję, wiedzę i wachlarz sprawdzonych sposobów działania na różnych etapach choroby, by w tym wszystkim nie zwariować. Metodą „prób i błędów” będziesz mógł wybrać te, które będą służyły w Twojej indywidualnej sytuacji. Bez względu na wszystko usłysz to już teraz: TY TEŻ JESTEŚ WAŻNY I TO CO ROBISZ JEST WAŻNE! Pamiętaj, idealny opiekun nie istnieje.

Jeśli zaufasz mi i kupisz książkę w przedsprzedaży otrzymasz przesyłkę w cenie (promocja do 15.01.21r.)

Cena książki to 49 zł

DANE TECHNICZNE
Wydawca: KAROLINA JURGA
Autor: KAROLINA JURGA
Oprawa: MIĘKKA ZE SKRZYDEŁKAMI
Liczba stron: 296